10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

0
3044
princezna diana a princ charles na prechadzke

Modré očné linky, sentimentálne šperky či outfit matching pančuchy! Je známe, že princezná Diana je módna ikona známa svojou láskou k puffy rukávom, elegantným sukňovým oblekomnatupírovanými vlasmi. My vám prinášame nenápadné triky Lady Diany, ktoré ste si (možno) nikdy nevšimli.

Náhrdelník s iniciálom

Čítate dobre! Carrie Bradshaw nebola prvou osobou, ktorá spopularizovala tento typ náhrdelníka. Diana si tento náhrdelník s jej začiatočným písmenom prvýkrát nasadila ešte pred svadbou s princom Charlesom v roku 1980 na panstve v Northamptonshire svojich rodičov. Potom ho nosila už bežne.

nahrdelnik 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

Ladiace silonky

Diana si tematicky ladila nielen outfit a jej topánky, ale aj jej silonky. Často nosila farebné pančuchy, ktoré boli údajne vždy farbené podľa jej outfitu. Podobný trik si osvojila aj vojvodkyňa Kate Middleton, ktorej klobúky sú navrhnuté tak, aby dokonale zodpovedali farbe jej oblečenia. Aby toho nebolo málo, princezná Diana nosievala aj silonky ozdobené mašľou vzadu.

silonky 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

Dve hodinky

Presne tak! Princezná Diana nosievala na jednom zápästí dve ručičkové hodinky. Prečo? Dôvod je celkom romantický. Začala ich nosiť ako láskavosť svojmu manželovi Charlesovi počas toho, keď hral zápasy póla, aby sa nimi nemusel zapodievať sám.

hodinky 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

Hodnotný náramok

Dianina láska k móde sa prejavovala v detailoch. Na jej náramku sa údajne objavovali písmená W a H ako iniciály jej dvoch synov. Inokedy zase písmeno X ako znak 10 rokov spoločného života s Charlesom.

naramok 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

Prsteň na malíčku

Samozrejme, aktuálne maximálne módna záležitosť. Diana bola často videná so setom troch prsteňov na malíčku alebo prsteňom charakteristickým pre jej rodinu.

prsten 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

Náhrdelník naopak

Ďalšou módnou zaujímavosťou, ktorú Diana zaviedla vo svete módy a trendov bol jej perlový náhrdelník, ktorý nosila naopak. Uviazaný v chrbtovej časti a krátky vpredu.

opak-nahrdelnik 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

Odlišné rukavice

Diane nikto nerozkázal, že jej rukavice musia byť rovnaké. Možno aj preto nosila jednu jednej farby a druhú zasa inej. Ak napríklad mala na sebe červeno-čierne šaty aj rukavice mala jednu červenú a tú druhú zase čiernu.

rukavice 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

Farebná očná linka

Pretože nie je len módnou ikonou, ale aj beauty ikonou, Diana občas prispôsobila očné linky svojmu outfitu. Najmä keď mala na sebe modrú farbu.

linka 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

Čierna ovca

Dojem, že Diana nezapadá do kráľovskej rodiny boli aj nenápadne znaky na jej outfitoch. S obľubou napríklad nosila sveter s bielymi ovečkami, pričom jedna bola čierna. Hádajte, ktorú skupinu reprezentovala samotná Diana!

ovca 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

Trendy okuliare

Pokiaľ je známe, Diana nikdy nemala predpísané okuliare. Avšak, prečo by z nich nespravila trend?

okuliare 10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 

10 nenápadných fashion trikov princeznej Diany 
Bol článok užitočný?