Ako si so správnym oblečením spraviť dokonalé nohy?

0
2690

My ženy so sebou nikdy nebudeme spokojné, predovšetkým ak sa jedná o nohy. Veď ktorá by netúžila po dlhých nohách až po zem? Nie každej však príroda nadelila prirodzene krásne dlhé nohy. Na šťastie veľa urobí oblečenie a topánky, ktorým si môžete dopomôcť k vašim vysnívaným nohám.

Problém s krátkymi nohami
Trápi vás problém krátkych nôh? Nič nie je stratené. Okrem vysokých topánok, ktoré vám zaručene predĺžia nohy je kopec trikov, ktoré vám pomôžu. Ženám s krátkymi nohami sa tak odporúčajú nosiť buď dlhé nohavice, sukne, šaty, alebo naopak tie krátke. Midi dĺžka nohy opticky ešte viac skráti a to určite nechce ani jedna z vás.

Keď už sme pri tých vysokých topánkach, ak zvolíte telové topánky je to zásah rovno dva krát, tento trik patrí medzi obľúbený trik celebrít. Ďalšíou skvelu voľbou ako predĺžiť nohy sú nohavice, či sukne s vysokým pásom, ktoré vás tiež opticky predĺžia.

A pre milovníčky prúžkov máme skvelú správu. Prúžky vás opticky predlžujú, takto aj vaše krátke nohy budú vyzerať dlhočízne. Lodičkami výsledok ešte podčiarknete.

Dobrým trikom je aj spojenie čiernych pančušiek a čiernych topánok, zliate farby tak schovajú predel nôh a chodidiel a vy budete vyzerať opticky omnoho vyššia.
A čo taký vysoký pás?  Nohavice s vysokým pásom vzbudzujú dojem, že vaše nohy začínajú až niekde pod prsiami.

Dizajn-bez-názvu-10 Ako si so správnym oblečením spraviť dokonalé nohy?
Chudé nohy
Verili by ste, že niektorým ženám vadia ich príliš vychudnuté nohy? Áno, nájdu sa aj také, ale aj pre tie máme zopár tipov. Ženy s veľmi štíhlymi nohami by sa mali vyhnúť mohutným topánkam a to oblúkom, predovšetkým tým na platforme.

Podpätky však nie sú zakázané, mali by však tvoriť harmóniu. Ak vám vadia vaše chudé nohy v nohaviciach, ideálne je zvoliť širšie nohavice, treba však dať pozor na to, aby ste našli také, ktoré vám padnú ako uliate.

Dizajn-bez-názvu-8 Ako si so správnym oblečením spraviť dokonalé nohy?

Širšie stehná
Mnoho žien trápia široké stehná, ktoré sa dajú ale veľmi jednoducho zamaskovať. Sukne a šaty áčkového strihu sú pre tento typ nôh dokonalým riešením. Zvoľte takú dĺžku, ktorá lichotí vašim nohám. Uvidíte, že to spraví zázraky.Aj v tomto prípade si môžete dopomôcť opätkami,ktoré nohy predĺžia a tým pádom opticky zúžia.

Dizajn-bez-názvu-11 Ako si so správnym oblečením spraviť dokonalé nohy?

Dlhé nohy až do neba
Verte, že aj ženy s dlhými nohami hľadajú riešenia na to, aby ich nohy vyzerali dokonalo. Dlhé sukne, dlhým nohám neskutočne pasujú, nakoľko nohy nie len zakryjú, ale opticky aj o čosi skrátia. Netreba ich však za každú cenu zakrývať, tieto ženy by sa však mali vyhnúť širokým nohaviciam v ktorých by mohli vyzerať mohutne.

 

 

Ako si so správnym oblečením spraviť dokonalé nohy?
Bol článok užitočný?