3 osvedčené tipy pre krásne nohy do sukne

0
1652
nohy v sukni

Počas leta chce každá z nás ukázať nohy v sukni či krátkych šortkách. Myslíte si, že vaše nohy nevyzerajú ideálne a dokonale? Prečítajte si zaručené triky, ako dosiahnuť, aby boli podľa vašich predstáv a nehanbite sa ich viac ukázať!

Ach, tá celulitída!

Celulitída, nepríjemný problém, ktorý trápi mnoho žien. Nepostihuje iba zadok, ale celulitídu môžu “schytať” aj vaše nohy. Jedným z trikov na pomoc je striedanie prúdov teplej a studenej vody vždy, pri sprchovaní. Stačí, ak tak spravíte poslednú minútu sprchovania. Pokožka bude lepšie prekrvená a nohy sa budú pýšiť krajšou farbou a kvalitnejšou pokožkou.

Krásne a opálené nohy

Ste celé dni v práci a nemáte kedy výjsť na slnko? Pomôžte si jemným opálením v spreji. Účinok samoopaľovacích mliek sa dostaví za pár hodín. Aby ste predišli neestetickým fľakom, najskôr nohy nakrémujte hydratačným mliekom. Pre zvýraznenie funguje ako pomocník aj detský olejček, ktorý zdôrazní opálenie. Pozor, ak máte nohy stále bledšie, vyvarujte sa používania zlatých glitrov a radšej na pokožku naneste tie so strieborným efektom.

Upravené a hladké chodidlá

Okrem starostlivosti o nohy, je potrebné venovať svoj čas aj chodidlám a nechtom. Ako na to? Namočte svoje nohy minimálne na minútu do horúcej vody, poriadne ich vyšúchajte pemzou a osušte. Produktom s obsahom oleja si nohy dôkladne ponatierajte a prejdite na nechty. Odlakujte z nich zvyšky starého laku, jemným pilníkom vyrovnajte povrch nechtov a následne naneste jednu vrstvu priesvitného laku.

3 osvedčené tipy pre krásne nohy do sukne
5 (100%) 3 votes