4 zaručené kroky ku krajším nohám

1
1093
pekne nohy
  1. Zamerajte sa na banálne ale účinné cviky

Nemusíte vlastniť kompletné fitness vybavenie, aby ste účinne posilnili všetky dôležité svalové skupiny na nohách. Vystačíte si aj s váhou vlastného tela. Cvičenie je k spevneniu nôh nevyhnutné.

  1. Choďte a behajte

Najjednoduchším, ale aj veľmi zdravým spôsobom je rýchla chôdza. Ideálne by ste mali chodiť aspoň šesť dní v týždni a 10 000 krokov denne, čo zodpovedá približne 7 km. Výsledkom bude nielen pokles na váhe, ale aj oveľa lepší kondička. Neskôr môžete striedať chôdze po 30 až 45 minútach.

  1. Držte sa zdravého jedálnička

Racionálne stravovanie je jednoducho základom všetkého. Jedzte menšiu porciu v pravidelných intervaloch. Zaradzujte do jedálnička čo najviac prirodzených potravín, ako sú čerstvé zeleniny, ovocie, vajce, ľúbezné mäso a zeleninu. Dôležitý je tiež vyvážený pomer proteínov, zdravých tukov a sacharidov.

  1. Zvláčňujúce krémy pre pokožku nôh

Krásne nohy sú na dotyk hebké a jemné. To dosiahnete iba priebežnou starostlivosťou. Pri kúpeľoch zbytočne pokožku nevysušujte horúcou vodou, naopak stimulujte krvný obeh alternatívnymi prúdmi studenej a teplej vody, posledná by mala byť vždy studená. Po každom kúpeli  natrieť pokožku nôh do hydratačným krémom, olejom alebo mliekom. V prípade holení meniť aspoň každých 3 týždne, aby bola stále ostrá. Tupá žiletka pokožku zbytočne dráždi.

4 zaručené kroky ku krajším nohám
5 (100%) 2 votes

1 komentár

Comments are closed.