Ako získať štíhle a dlhé nohy na fotkách?

0
3529

Virtuálny svet dennodenne nám predpisuje mnoho schém ako vyzerať, čo jesť, kam chodiť na dovolenku a ako má vo všeobecnosti vyzerať náš životný štýl. Avšak, nie každá žena dostala do vienka dokonalú postavu. Preto vám ponúkame niekoľko trikov, ako vizuálne predĺžiť a zúžiť vaše nohy bez toho, aby ste sa museli niekoľko hodín trápiť v posilňovni a cvikmi pre štíhle a dokonalé lýtka a stehná.

Vzory

Všetci dobre vieme, že dokonalá fotografia nie je vždy iba o tom, ako človek vyzerá. Nie nadarmo sa hovorí, že „šaty robia človeka“. Pre zmaximalizovanie dĺžky vašich nôh by ste na fotografiách mali voliť oblečenie s vertikálnymi detailmi. Tie posúvajú divákovo oko vo zvislom smere a vytvárajú tak ilúziu dlhších nôh. Naopak, vyhýbajte sa vertikálnym vzorom a záhybom, ktoré vašu postavu len zbytočne rozšíria.

stripes-pekne-nohy Ako získať štíhle a dlhé nohy na fotkách?

Farby

Každý z nás už asi počul o tom, že čierna farba zoštíhľuje. Tento trik už roky používa množstvo celebrít svetového formátu. Pravda je taká, že v rámci vytvorenia optickej ilúzie stačí, aby bol váš outfit jednofarebný. Pýtate sa prečo? Takáto monochromatická línia vytvorená z vašej postavy fotkám dodáva podobný efekt ako vertikálne vzory a vizuálne predlžuje postavu.

 

Opätky

Výber oblečenia úzko súvisí aj s voľbou obuvi. Pokiaľ je to možné, vyberajte si topánky s vysokými opätkami. Ak si vyberiete lodičky alebo sandáliky v telovej farbe, optické predĺženie nôh i celej postavy bude zdvojnásobené. S výberom topánok úzko súvisí aj postavenie tela. Skúste sa tváriť, že na fotografii kráčate ako po lane. Výsledný efekt zaručene bude stáť za to!

 pekne-nohy Ako získať štíhle a dlhé nohy na fotkách?

Fotoaparát

Váš fotograf, či už ide o profesionála alebo amatéra, by mal na fotenie používať širokouhlý objektív. Tieto šošovky rozširujú zorné pole a narúšajú perspektívu. Mal by, zároveň, voliť ostré uhly z podhľadu. Táto deformácia tiež spôsobuje, že končatiny vyzerajú dlhšie a tenšie.

Appka

Nechce sa vám trápiť s predošlými krokmi? Alebo chcete mať na svojom profile dokonalú fotografiu v plavkách, kedy vám oblečenie nepomôže? Máme pre vás radu nad zlato! A síce, aplikáciu RetouchMe. Jednoduchým potiahnutím prsta po displeji mobilu, budete na fotkách vyzerať oveľa chudšie a vyššie. Umožňuje vám zmeniť proporcie nôh, rúk či pása a obsahuje niekoľko filtrov pre dokonalú retuš vašej tváre.

pexels-photo-860505-1024x682 Ako získať štíhle a dlhé nohy na fotkách?

Umelé vylepšenia síce pomôžu, ale nesmiete zabúdať ani na vnútornú krásu. Pozitívne vyžarovanie je základom každej kvalitnej fotografie, ktorá upúta a získa pozornosť vašich sledovateľov. Preto sa nezabúdajte usmievať 🙂

Ako získať štíhle a dlhé nohy na fotkách?
5 (100%) 2 votes