Outfit, ktorý predĺži a zoštíhli nohy aj postavu!

0
1347
dlhé a štíhle nohy

Nemáte práve modelkovskú postavu s dlhými a štíhlymi nohami? S nami sa presvedčíte, že ju môžete dosiahnuť optickým klamom! Všetko, čo na to budete potrebovať sú obyčajné kúsky z vášho existujúceho šatníka. Stačí ich len vhodne nakombinovať a váš outfit je hotový!

Opätky

Úplne najbanálnejším trikom, ak predĺžiť vaše nohy a celkovú postavu sú vysoké opätky. Tie by sa mali zhodovať s farbou vášho outfitu pre ešte dlhšie nohy. V prípade, že si v daný deň chcete obliecť krátke šaty alebo sukňu, voľte vysoké topánky v telovom odtieni alebo odtieni vašej pokožky.

Monochromatizmus

Ak sa rozhodnete obliecť do rovnakej hlavy, od hlavy po päty vytvoríte jednu vertikálnu líniu na vašej postave, ktorá vás úplne prirodzene predĺži. Takýmto spôsobom zaručíte, že nič nepreruší túto zvislú jednofarebnú líniu. Aký optický klam tak vytvoríte? Nohy budú siahať od zeme do „nevidím“, a teda zostanú opticky predĺžené.

slimming-outfits-for-fall-243973-1512485917809-image.800x0uc-683x1024 Outfit, ktorý predĺži a zoštíhli nohy aj postavu!

Pásiky

Keby sme vám položili otázku, ako pomocou outfitu predĺžite vaše nohy, jednou z najčastejších odpovedí by asi bolo, že siahnete po pásikoch. Nie však po horizontálnych, ktoré by vašu postavu zbytočne rozšírili, ale samozrejme, po tých vertikálnych. A je to naozaj pravda! Pásiky zhora nadol opticky predlžujú vašu postavu, čím ju zároveň aj zoštíhľujú.

Vlasy

Vedzte, že vlasy môžu byť v celej tejto problematike celkom zavádzajúce. Ak ste nižšej postavy a máte dlhé vlasy, budú vaše proporcie ešte viac zmenšovať. Ďalším úplne banálnym trikom pre zvýšenie a zoštíhlenie vašej postavy, ktorý vás zároveň nebude stáť ani cent navyše, je preto vypnutie vašich vlasov. Takýmto spôsobom možno ukážete trocha kože, predĺžite krk a zaručíte, že vaša postava bude vyzerať ešte vyššia.

Pás

Ak je najužšou časťou vašej postavy práve štíhly pás, nebojte sa ho ukázať! Pri každom chic looku sú dôležité detaily. Presne tak, ako dokážu šperky oživiť každý jednofarebný outfit, aj trocha esteticky nahej pokožky s ním dokáže spraviť zázraky. Nebojte sa preto ukázať trochu viac prostredníctvom sofistikovaného crop topu.

facetune_12-10-2018-22-04-56-819x1024 Outfit, ktorý predĺži a zoštíhli nohy aj postavu!

Kabelka

V prípade, že máte krátke nohy alebo nízku postavu, mali by ste vždy siahnuť po kabelke s čo najmenšími rozmermi. Veľká kabelka by vás totižto opticky ešte viac zmenšila. Potrebujete si ale zbaliť váš počítač, vodu a iné veci? Zoberte si so sebou klasickú ľanovú tašku, do ktorej si dáte všetky veľké a ťažké veci, ktoré budete v daný deň potrebovať. Ak si potrebujete odbehnúť na kávu alebo obed, vezmite si len to najpotrebnejšie do vašej malej kabelky a môžete vyraziť!

Pre ešte krajšie, dlhšie a štíhlejšie nohy skúste 3 minúty cvičenia pred spaním. Je však pokožka na vašich nohách neustále suchá? Hydratujte ju pomocou našich trikov! A pre ešte dokonalejšie nohy počas posledných letných dní pre vás máme tipy, ako dosiahnuť zdravé opálenie aj to, ako efektívne odstrániť kŕčové žily.

Outfit, ktorý predĺži a zoštíhli nohy aj postavu!
5 (100%) 1 vote