Odstráňte chĺpky najúčinnejšou metódou

0
1358
epilacia laserom

Prichádza zima, ale to neznamená, že sa o svoje nohy nemusíme starať ako v lete. Predsa nás nesú celý život a je dôležité dbať na ich zdravie a krásu. Ak aj vy patríte medzi tie, ktoré nechcú stráviť každý deň hodinu pri dôkladnom holení nôh, mali by ste zvážiť účinnejšiu metódu, ktorá vás chĺpkov zbaví pomaly, ale raz a navždy.

Najefektívnejšia metóda

Epilácia laserom patrí v súčasnosti medzi najefektívnejšie metódy trvalého odstránenia nežiaduceho ochlpenia. Po mechanickej depilácií ako je holenie či trhanie sa vo väčšine prípadov vyskytujú nepríjemné reakcie pokožky. Určite to pozná každá z vás. Týchto problémov vás môže zbaviť laserová epilácia.

Čiastočne sfarebené ochlpenie podmienkou

Podmienkou na laserovú epiláciu je ochlpenie, ktoré je aspoň čiastočne sfarbené. Pri svetlých chĺpkoch nemusí byť výsledok epilácie uspokojujúci a je potrebný vyšší počet opakovaní. K dosiahnutiu trvalého a uspokojivého efektu je potrebné absolvovať 5-8 ošetrení a to v časových odstupoch z dôvodu, že k účinnému zničeniu vlasového folikulu dochádzala len v jeho rastovej fáze.

Bezbolestný zákrok

Zákrok nie je úplne bezbolestný. Laser totiž obsahuje zariadenie na chladenie pokožky, čo chráni pokožku pred poškodením a zároveň robí zákrok menej bolestivý. Pri dostatočnom počte opakovaní tejto metódy sa za úspešnosť považuje 70 – 80% odstráneného ochlpenia.

Odstráňte chĺpky najúčinnejšou metódou
5 (100%) 6 votes