TOP 5 značiek lakov pre dokonalé nechty!

0
2592
laky na nechty v nude odtienoch

Meníte svoj lak na nechty v závislosti od ročného obdobia, nálady alebo či ceny? Pri domácej manikúre alebo pedikúre jedna vec zostáva konštantná. A to, bez ohľadu na to, aký vzorec použijete. Najvýhodnejšia je minimalistická, nadčasová a dlhotrvajúca manikúra a pedikúra bez ozdôb, ktorá väčšinou vyzerá ako od študovaného profesionála.

Koniec koncov, nič nie je otravnejšie ako doštiepaná a poodlupovaná manikúra s bublinkami. Či už ste teda úplne posadnutí nechtovým dizajnom, uprednostňujete klasický náter alebo niečo medzi tým, najlepšou voľbou a základom by pre vás mal byť kvalitný lak na nechty. Ktoré laky sa v roku 2019 dostali na manikúrovo-pedikúrové výslnie?

 

Essie

Prakticky každý kadernícky salón má na svojich poličkách aspoň jeden riadok tejto značky, takmer vo všetkých možných odtieňoch. Značka Essie získala ceny za svoje zloženie. A nie nadarmo! Essie je odolný voči lámaniu, je dlhotrvajúcijednoducho sa nanáša. Poskytuje bezchybný lesk a pokrytie. Ba dokonca, v kuloároch sa šepká, že je to obľúbená značka lakov britskej kráľovskej rodiny.

essie-1024x536 TOP 5 značiek lakov pre dokonalé nechty!

OPI

Existuje množstvo dôvodov, prečo OPI budete milovať. Počnúc roztomilými menami, ako Let Me Bayou A Drink, Tickle My France-y alebo Taupe-less Beach. Avšak, je tu tiež samotný lak. Bez formaldehydovej formulácie. Dlhotrvajúci. A ľahko nanášateľný. Milovaná značka má pôsobivo širokú škálu odtieňov. Navyše, má textúry a možnosť dodať šmrnc pomocou špeciálnych efektov.

OPI-1024x536 TOP 5 značiek lakov pre dokonalé nechty!

Smith & Cult

Táto značka má niektoré z najlepších odtieňov v biznise s obrovskou návratnosťou. Od vysoko kvalitných základných náterov až po nekonečné trblietky poskytujúce high-tech receptúry a prísady bezkonkurenčného zloženia. Výrobky Smith Cult sú navrhnuté tak, aby zapadali do neustále sa meniaceho toku života. Oslavujú každého, kto vytvára svoj vlastný vzhľad.

smith_cult-1024x536 TOP 5 značiek lakov pre dokonalé nechty!

Sally Hansen

Nie je potrebné chodiť do salónu krásy, keď získate rovnako kvalitnú manikúru a pedikúru aj v pohodlí domova. Tento dlhotrvajúci lak poskytuje profesionálne vyzerajúci výsledok, ktorý bezmála vydrží až dva týždne. Vyžaduje to iba dva kroky: Najskôr naneste dva nátery Miracle Gel Color na čisté a suché nechty. Po zaschnutí naneste jednu vrstvu Miracle Gel Top Coat. Na rozdiel od salónového gélu, so Sally Hansen nebudete mať žiaden problém s jeho odstraňovaním. Lak sa ľahko zotrie pomocou bežného odstraňovača laku na nechty.

sally-1024x536 TOP 5 značiek lakov pre dokonalé nechty!

Butter London

Vďaka tomuto laku budú vaše nechty vyzerať naozaj neopakovateľne dobre. Chráni, vyhladzuje a spevňuje nechty extraktom z bambusu, rozjasňuje diamantový prášok a vďaka UV absorbérom je odolný voči vyblednutiu. Butter London má inovatívny vzorec 10 v 1, ktorý nechtom dodáva gélový lesk. Jeho forma je odolná proti lámaniu a nárazom a vďaka polymérnej technológii vydrží až 10 dní. A to najlepšie nakoniec, neobsahuje formaldehyd, formaldehydovú živicu, DBP, toluén, gáfor, etyltosylamid, xylén alebo TPHP.

butter-1024x536 TOP 5 značiek lakov pre dokonalé nechty!

Chcete si prečítať viac?

Z našej aktuálnej ponuky článkov si môžete prečítať aj to, ako sa vyhnúť opuchnutým nohám počas leta, ako hydratovať pokožku na nohách, aby bola krásne a aj to, ako dosiahnuť zdravé opálenie počas leta. Navyše, obohaťte svoje vedomosti o 15 zaujímavých faktov o nohách!

TOP 5 značiek lakov pre dokonalé nechty!
Bol článok užitočný?