Odstránenie metličiek bezbolestnou metódou CLaCS

0
4279
metoda clacs

poradna-online-krcove-zily Odstránenie metličiek bezbolestnou metódou CLaCS

Okrem vyšších a bolestivých štádií kŕčových žíl poznáme existujú samozrejme aj začiatočné, ktoré sú väčšinou pre ženy aj mužov kozmetickým problémom. Hovoríme o tzv. metličkách alebo tiež pavučinkách, ktoré sú síce tenké, ale priamo pod pokožkou.

Prečo metličky vznikajú?

Tieto malé tenké žilky majú fialovú, tmavomodrú alebo červenú farbu. Najčastejšie sa nachádzajú na lýtkach alebo stehnách. Vzhľadom však vedia určite potrápiť. Zvyčajne nebolia, no v niektorých prípadoch sa môžu zapáliť, pokožka v ich okolí bude na dotyk veľmi teplá a končatina mierne opuchne.

Rizikové faktory vzniku:

  • Genetika
  • Hormonálne zmeny
  • Fajčenie
  • Nadváha, rýchle naberanie alebo naopak strata váhy
  • Sústavné sedenie alebo státie

Ambulantné a bezbolestné odstránenie

Mnoho ľudí uvažuje už o samotnom odstránení začínajúcich kŕčových žíl, no nemôže si dovoliť dlhú dobu práce neschopnosti. Existuje však spôsob, akým tieto metličky odstránite jednodňovo a máte záruku, že sa vám na to isté miesto už určite nevrátia. Vďaka metóde CLaCS dať nevzhľadným metličkám koniec. Ide o synergiu špeciálneho lasera a sklerotizačnej terapie pri veľmi intenzívnom chladení. Pod lampou, ktorá premieta žily priamo na kožu, sa pri silnom chladení a stimulácii laserom špeciálnej vlnovej dĺžky, vpichuje do žily sklerotizačný roztok. Tento zákrok je absolútne bezbolestný.

Dajte metličkám zbohom

Metličky sa pri odstraňovaní žiliek laserom môžu obnoviť. Odstraňovanie laserom sa už bežne robí vo viacerých dermatologických centrách. Metóda CLaCS však zasahuje hlbšiu žilu až 10 mm pod povrchom a vďaka špeciálnej lampe VeinViewer Vision2, je možné odstrániť pričinu vzniku nechcených metličiek.

poradna-online-krcove-zily Odstránenie metličiek bezbolestnou metódou CLaCS

Odstránenie metličiek bezbolestnou metódou CLaCS
4.8 (95%) 32 votes