Ako odstrániť metličky a kŕčové žily ešte do leta?

0
2744
zenske nohy a zena popijajuca caj

Šaty, sukne či šortky. S teplejším počasím sa nevyhnutne spája aj odhalenejší outfit. Avšak, nosenie letného oblečenia so sebou prináša aj odkrývanie mnohých nedostatkov, ako farebných, vypuklých a nevzhľadných kŕčových žíl. Práve metličky a kŕčové žily dokážu zamávať s naším sebavedomím. Navyše, kŕčové žily nám často pridávajú aj na veku. Čo však poviete na to, že sa dajú odstrániť ešte do vašej augustovej či septembrovej dovolenky?

Najmodernejšia liečba

Vašich nevzhľadných modrých žíl sa teraz viete zbaviť ešte bezpečnejšie, lacnejšie a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým! Zákrok na ich odstránenie viete už v dnešnej dobe absolvovať kedykoľvek v priebehu roka. Blumental Clinic je profesionálna klinika zameraná na liečbu kŕčových žíl s ohľadom na individuálne potreby každého pacienta. Ich snahou sú predovšetkým vynikajúce výsledky a čo najrýchlejšie zotavenie pacientov.

nohy-opuchnute Ako odstrániť metličky a kŕčové žily ešte do leta?

Metličky

Inovatívna metóda CLaCS kombinuje najmodernejšie metódy aj prístrojové vybavenie kliniky. Pomocou nej v Blumental Clinic lekári odstraňujú esteticky nevzhľadné modro-fialové žilky – metličky. Ako metóda CLaCS prebieha? Postihnutá žila je neustále chladená laserom, lekár následne využíva extrémne tenkú ihlu a do žily vpichuje sklerotizačný roztok. Pri znecitlivení intenzívnym chladením tak pacient necíti takmer nič, v niektorých prípadoch len minimálne pálenie alebo štipkanie.

Každý vpich lekár nakoniec prelepí a klient môže pokračovať v bežných činnostiach svojho dňa bez obmedzení. Tento liečivý roztok sa vstrebáva približne 2 mesiace. Takže metličky budú miznúť postupne. Na tomto zákroku je najlepšie to, že už po jednom ošetrení pacientom vymizne minimálne 70 % metličiek!

opuchnute-nohy-zena-vo-vani Ako odstrániť metličky a kŕčové žily ešte do leta?

Kŕčové žily

Aká je ale jedna z najúčinnejších liečebných metód pre hlbšie kŕčové žily? Liečba pomocou endovaskulárneho lasera je mimoriadne rýchly a efektívny spôsob, ako vyliečiť vaše kŕčové žily. Keďže ide o najmodernejšie spôsoby liečby žilových problémov, aj v tomto prípade ide o laserový zákrok.

Do lasera sa zapojí ultratenké laserové vlákno, ktoré v operovanej žile vydáva žiarenie. To sa premení na teplo, postihnutú žilu uzavrie a umožní jej vstrebanie. Celý tento zákrok je vykonávaný v lokálnej anestézii a jeho najväčšou výhodou je minimálna bolestivosť po zákroku, žiadne jazvykrátka pooperačná rekonvalescencia.

Trápi vás bolesť nôh spojená s nepríjemným opuchom, kŕčmi či pocitom ťažkých nôh? Neberte ťažké nohy na ľahkú váhu, pretože aj z nenápadných symptómov sa môže ľahko vyvinúť vážne ochorenie. Čím skôr tento problém začnete liečiť, tým budú dlhodobé klinické a kozmetické výsledky lepšie!

Ako odstrániť metličky a kŕčové žily ešte do leta?
5 (100%) 1 vote