5 beauty trikov pre krásne nohy bez nedokonalostí

0
1066
biele denimove shortky s cocnversami

Prestali ste premýšľať o tom, aké úžasné sú vaše nohy? Vaše nohy sú to úžasným zdrojom sily. Dalo by sa povedať, že doslova poháňajú váš život vpred. Povedzme si však na rovinu, že jarná sezóna je v najvyššom prúde. Džínsové kraťasy s vysokým pásom, krátke minisukne či letné florálne šaty.  Ako však zaručiť, aby vaše nohy vyzerali celú jarnú i letnú sezónu skvele?

Suchá exfoliácia

Kým sa ráno osprchujete, vytvorte si ranný rituál v podobe jemnej exfoliácie pomocou suchého kefovania vašej pokožky. Takýmto spôsobom prispejete k jemnému očisteniu všetkej odumretej kože, ale aj prekrvíte bunky vo vašich nohách. Predídete tak vzniku mnohých estetických kožných ochorení, napr. metličiek, i vážnejších zdravotných problémov, ako kŕčových žíl.

Sexy vzhľad na maximum

Mnohí vizážisti sa v rámci estetickej krásy nôh spoliehajú na jediný trik – primiešajte do telového mlieka malú štipku bronzera alebo niekoľko kvapiek arganového oleja. Vytvoríte tak hydratačnú zmes so zlatým leskom. V prípade, že sa chystáte do exteriéru, alebo plánujete byť dlho na slnku nezabudnite na SPF. Predídete tak vzniku nepekných pigmentových škvŕn.

Korektor na nedostatky

Malé hrbole, modrinky a škrabance po holení môžete jednoducho odstrániť korektorom. Najlepšou voľbou je receptúra, ktorá dokonale vsiakne do pokožky. Korektory vo forme tyčinky sú ideálne na zacielenie problémových miest.

kratasky 5 beauty trikov pre krásne nohy bez nedokonalostí

Tónujte bez cvičenia

Celulitída je niečo, s čím sa takmer všetci ťažko vyrovnávame. Najmä my ženy. Ak však chcete minimalizovať pomarančovú kožu rezervujte si termín vašej pravidelnej anticelulitídnej masáže v najlepšom masážnom salóne v Bratislave.

Odstráňte bolesti svalov

Cítia sa vaše nohy unavené a trpíte pocitom ťažkých nôh. Na konci dlhého dňa, nie je nič lepšie ako jednoduché cvičenie na nohy. Spoločne so zdravou životosprávou v podobe nutrične vyváženej stravy, budú vaše nohy vyzerať, akoby prišli priamo z prehliadkového móla.

5 beauty trikov pre krásne nohy bez nedokonalostí
5 (100%) 1 vote