Ste milovníkom jogy? Skúste 3 TOP YouTube kanály!

0
1331
mlada zena cvici jogu na skale

Drahé členstvá v štúdiu a preplnené skupinové kurzy nie sú nič pre vás? Aktuálna éra youtube kanálov nám čoraz viac umožňuje cvičiť v pohodlí domova. A verte, že táto platforma ponúka naozaj široké možnosti.

Ak ste však vášnivými jogínmi alebo jednoducho potrebujete liečiť nejaký zdravotný problém, ako celulitídu, bolesť chrbta alebo kŕčové žily, máme pre vás niekoľko zaujímavých profilov. Vyzujte si topánky, stlmte svetlá, uchopte joga podložku a zapnite si video s týmito 3 najlepšími inštruktormi jogy.

adriene Ste milovníkom jogy? Skúste 3 TOP YouTube kanály!

Adriene Mishler – Yoga With Adriene

Počet sledovateľov: 7,39 milióna
Počet videí: 553 videí

Adriene ponúka joga videá pre nadšencov na všetkých úrovniach – do úplných začiatočníkov, cez mierne pokročilých, až po zložitejšie cvičenia. Jej profesionalita v spojení s 30-dňovými výzvami a meditačnými hodinami ponúkajú z každého rožka troška, teda cvičenie pre každého. Adriene je považovaná za jedného z najlepších jogových YouTuberov a podporuje pozitívne myslenie. Po vyskúšaní jedného z jej videí je nie je ťažké pochopiť, prečo má Adriene niekoľko miliónov predplatiteľov.

boho Ste milovníkom jogy? Skúste 3 TOP YouTube kanály!

Julia Semenova & Mark Spicoluk – Boho Beautiful

Počet sledovateľov: 1,24 milióna
Počet videí: 289 videí

Manželské duo Julia a Mark stoja za účtom Boho Beautiful. Ich jogové cvičenia sú zamerané na jednotlivé časti tela, ale obsahujú rôzny stupeň náročnosti. Vynikajúcim spôsobom, ako sa udržať vo forme sú aj HIIT cvičenia, pri ktorých sa zapotíte, zapracujete na svojej kondičke a sile. Boho Beautiful zdieľajú aj mnohé sprievodné hodiny meditácie. Aj keď je tento kanál určený predovšetkým na cvičenie jogy, obsahuje aj veľa videí o príprave a varení vegánskeho jedla alebo pilates na doma.

fight Ste milovníkom jogy? Skúste 3 TOP YouTube kanály!

Lesley Fightmaster – Fightmaster Yoga

Počet sledovateľov: 570 tisíc
Počet videí: 630 videí

Ako dosiahnuť šťastie, duševné a fyzické zdravie a pohodu? Lesley je jogínka, ktorá prevedie svojich žiakov všetkými úrovňami jogy so zameraním sa aj na nehmotné hodnoty. Jej videá zahŕňajú cvičenia pre začiatočníkov, bolesť chrbta či jogu na chudnutie. Fightmaster Yoga obsahuje aj 30-dňové výzvy na podporu lepšieho životného štýlu. Je váš denný program maximálne nabitý a nemáte čas na cvičenie? Lesley vám ponúka aj cvičenia jogy iba 15 až 20 minút.

Ste milovníkom jogy? Skúste 3 TOP YouTube kanály!
Bol článok užitočný?