3 minúty cvičenia pred spaním pre krásne nohy!

0
2154
pekne nohy na plazi vo vode mora

Povedzme si na rovinu, každodenné cvičenie nie je najzaujímavejšou činnosťou na svete. Avšak, ak viete, že vaše cvičenie nezaberie veľa času, je jednoduchšie v cvičení vytrvať. Americký celebritný tréner Tracy Anderson vyvinul krátku zostavu, ktorá vám nezaberie veľa času a jej výsledky budú viditeľné!

Tónovanie prednej časti stehien

Tento cvik je vynikajúci nielen na predné stehná, ale aj kolená a brušné svaly. Počiatočná poloha je na chrbte s rukami dole po oboch stranách tela. Nohy zdvíhate do 90-stupňového uhla zvieraného s vaším telom. Nohy v tejto polohe držte s vystretými špičkami. Postupne ohýbajte každú nohu v kolene a vráťte nohy do pôvodnej polohy. Kolená držte spolu a prednú časť stehien napnite.

Opakovanie: 10-krát pre každú nohu.

predne-stehna 3 minúty cvičenia pred spaním pre krásne nohy!

Tónovanie zadnej časti stehien

Cvik funguje na prednú i zadnú časť stehien, kolená a brucho. Prvá časť sa skladá z predošlého cviku a zopakujeme ho celý krok po kroku. Avšak, v tomto prípade by mali byť prsty na nohách vždy pritiahnuté k telu a päty by sa mali dotýkať zadku. V rámci druhej časti by mali vaše nohy a telo zvierať 90-stupňový uhol s mierne pokrčenými spojenými nohami. Cvik pozostáva zo zdvíhania zadku z pevnej podložky/postele.

Opakovanie: Prvý cvik 10-krát pre každú nohu. Druhý cvik 20 opakovaní.

zadne 3 minúty cvičenia pred spaním pre krásne nohy!

Tónovanie vnútornej časti stehien

Slúži na tónovanie hornej časti nôh, zadku a brušných svalov. Ležte v počiatočnej fáze na chrbte a udržujte vaše nohy zdvihnuté a prekrížené pravou nohou nad ľavou. Obe nohy sú napnuté a pritlačené k sebe. Vykonávajte pohyb „kliešťov“ a vráťte sa do pôvodnej polohy.

Opakovanie: 10-krát pravou nohou v hornej polohe a 10-krát s ľavou nohou v hornej polohe.

klieste 3 minúty cvičenia pred spaním pre krásne nohy!

Nezabúdajte, že celé cvičenie zaberie len 3 minúty vášho času a môžete ho pokojne vykonávať v pohodlí a teple vašej postele. Z našej aktuálnej ponuky článkov si môžete prečítať aj to, ako sa vyhnúť opuchnutým nohám počas leta, ako hydratovať pokožku na nohách, aby bola krásne a aj to, ako dosiahnuť zdravé opálenie počas leta.

Zdroj: www.brightside.me

Spýtajte sa na radu odborníka

3 minúty cvičenia pred spaním pre krásne nohy!
Bol článok užitočný?